Česko-Slovenska Superstar 2011

Tisíce zpěváků a zpěvaček bojují o jediné. Každý z nich má jeden společný sen. Jejich startovní čísla se změní na jména, z nich vzejde jeden vítěz. Superstar. To je to, po čem všichni touží. Přesvědčte se o tom sami na cesko slovenska superstar 2011.

Habera, Zeťová, Osvaldová a Rytmus. To jsou porotci, kteří v úvodu druhého pokračování Československé Superstar měli hlavní slovo. Z nekonečného počtu uchazečů vybrali v Praze, Brně, Bratislavě a Košicích ty nejlepší. Přes divadlo je poslali až do semifinále. Podívejte se na jejich cestu na cesko slovenska superstar 2011.

Další slovo už ale mají diváci. Ti postupně posílají své hvězdy dále, aby nakonec jedna z nich navázala na Martina Chodúra a stala se druhou Československou Superstar. O tom, kdo se jí nakonec stane, se můžete sami přesvědčit na cesko slovenska superstar 2011.

Leoš Mareš s Tinou jsou porotci této oblíbené pěvecké soutěže, která hledá idol, jenž tak nastartuje novou kariéru. Poté, co Superstar byla úspěšná na české půdě, spojila se se slovenskou stranou, aby vznikl ještě silnější projekt. Projekt s názvem cesko slovenska superstar 2011.