ČeskoSlovenská porota ze Superstar 2011

Každá soutěž má někoho, kdo na ni dohlíží. Někoho, kdo soutěžící hodnotí a často manipuluje s jejich osudy. Hranice mezi úspěchem a neúspěchem je nesmírně tenká a vyžaduje ten nejlepší přístup. A přesně tuhle roli mají porotci Československé Superstar.

Leoš Mareš a Martina Csillagová alias Tina provádějí soutěžící a diváky hudební soutěží Československá Superstar. Nemají však tak velké slovo, jako porotci soutěže. A že československá porota superstar 2011 opravdu stojí za to.

Stabilním členem poroty je Palo Habera. A tento slovenský zpěvák skupiny TEAM nechybí ani letos. Není ale jedinou velkou osobností, která patří do československá porota superstar 2011. Slovenskou stranu reprezentuje ještě rapper Rytmus, který pro svůj názor rozhodně nejde daleko.

Nutno ale dodat,že jeho přínos soutěží je obrovský. Premiéru si odbyla i Helena Zeťová, úspěšná česká zpěvačka. Druhou do české party je Gábina Osvaldová, už tradiční členka. Československá porota superstar 2011 má důležité slovo, vybrala ty největší talenty, ale konečné slovo, to, kdo bude Superstar, už přímo ovlivnit nemůže.