Dětský talent

Československo má talent. O tom přesvědčila tato oblíbená televizní show už ve svém prvním vydání, letos se rozhodla pokračovat, což byl určitě správný krok. I ročník 2011 totiž ukazuje, že na území České i Slovenské republiky se nachází spousta talentovaných lidí, kteří mají světu co nabídnout.

A to se vždy nemusí jednat o dospěláky. Právě naopak, i dětský talent je zde opravdu veliký. Porotci Jaro Slávik, Lucie Bílá a Martin Dejdar nejlépe dokážou posoudit, kde je talentovaný a kdo by se mohl prosadit ve světě zábavy, ve slavném Las Vegas. A že často mají před sebou i ty talenty nejmenší.

Soutěž Československo má talent je o tom, aby hledala talenty. Nikde ale není ani slovo o tom, jak má být talent starý. A jak už show několikrát ukázala, talenty mohou být všude, proto není překvapením, pokud se na pódiu představí nějaký dětský talent, který ostatním doslova vyrazí dech. I výkony malých dětí totiž stojí opravdu za to a často by si cestu do Las Vegas zasloužily.

Mladí zpěváci, tanečníci, kouzelníci, ale i mnohé další činnosti, to dokážou ti nejmenší kluci a ty nejmenší holky, aby se mohli přihlásit do soutěže Československo má talent a aby ukázali, kdo je největší dětský talent v soutěži. A že se je na co dívat.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *