Helena Zeťová z Česko Slovenské Superstar

Zpěvaček má Česká republika mnoho. Tak krásných a navíc tak úspěšných zpěvaček, jako je Helena Zeťová, u nás ale tolik není. Blonďatá zpěvačka s krásným hlasem si letos odbývá premiéru také v soutěži Československá Superstar, kde se dostala do role porotce.

V listopadu bude mít Helena Zeťová třicet let. Svou kariéru už ale nastartovala dávno předtím. Helena Zeťová životopis pochází z Valašského Meziříčí, kde také strávila své dětství. Už v patnácti letech ale zatoužila po změně a vydala se z domova.

Věděla, že její láskou je muzika. Proto začala zpívat s rockovou kapelou, aby poté odjela do Španělska, kde se přidala k americké skupině. Helena Zeťová životopis ale pokračuje. Když se vrátila do republiky na natáčení DO-RE-MI, kde v roce 2000 potkala Terezou Černochovou a Terezou Kerndlovou. A úspěšné trio Black Milk, které získalo řadu cen, bylo na světě.

Black Milk získalo řadu ocenění. V roce 2005 se ale kapela rozpadla a Helena Zeťová životopis pokračovala v sólové kariéře. Ve stejném roce vydala sólové album a ve Zlaté Slavíkovi se stala skokanem roku. Zpěvem se krásná Zeťová živí dodnes a obohacuje český hudební svět kvalitní muzikou.