Leoš Mareš z Česko Slovenské Superstar

Každý jej zná jinak. Někdo si ho pamatuje jako zpěváka nezpěváka v kožichu, jiní lidé si s jeho jménem automaticky spojí nějaký skandál, pro další je zase nepostradatelným porotcem soutěže Československá Superstar. To všechno a ještě o mnoho více je Leoš Mareš životopis.

Leoš Mareš životopis pochází z Berouna, kde se narodil 27. dubna roku 1976. Od té doby už toho ale stihl opravdu hodně. Na scénu showbyznysu vtrhl v kožichu, který ho dlouhu provázel. Hit střídal hit a Leoš Mareš bral ocenění i v Českém Slavíkovi.

Poté ale dal zpěvu sbohem a stal se moderátorem spousty akcí, ale i rádia Evropa 2, kde tvoří nerozlučnou dvojici s Patrikem Hezuckým. Největším Marešovým hitem je asi Nejlepší nápad s Terezou Kerndlovou. Poté se stává úspěšným moderátorem.

Leoš Mareš životopis v roce 2005 moderuje nováckou reality show Big Brother. Rok nato se stal poprvé moderátorem České Superstar, aby pokračoval v X-Factoru a dalších dvou ročnících Československé Superstar. Dvojnásobný otec na sebe ale často strhává pozornost i jinými věcmi, kterými poutá pozornost bulváru.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *