Martina Csillagová – Tina z Česko Slovenské Superstar

Stříbrného Slavíka za rok 2010 na Slovensku získává Martina Csillagová. Že vám to jméno nic neříká? Zkuste si tedy celou větu přehrát v hlavě znovu, jen jméno zpěvačky nahraďte přezdívkou Tina. A nyní už všichni ví, o koho se jedná.

Tina od malička milovala hudbu. Black music, soul, hip hop, to je to, co má ráda. A to je to, čemu se věnuje. Martina Csillagová – Tina životopis je v současnosti jednou z nejúspěšnějších zpěvaček na celém Slovensku.

Rodačka z Prešova, kde se narodila 11. března roku 1984, toho už hodně dokázala. V mládí studovala herectví v Bánské Bystrici, ale z časových důvodů studium nedokončila. Dnes už ví, že nemusí litovat. Zpěv jí dal to, po čem toužila.

Martina Csillagová – Tina životopis v roce 2003 nastartovala pěveckou kariéru, ke které jí pomohl zpěvák Helico. Na jeho desku vydala singl Story, který Tinu proslavil. Později nazpívala písničky s Rytmusem a sama se stala slavnou. Letos si Martina Csillagová – Tina životopis odbývá úspěšnou premiéru coby moderátorka druhé řady Československé Superstar.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *