Moderátoři – Jakub Prachař a Martin Pyco Rausch

Jedna z nejpopulárnějších a nejsledovanějších televizních show u nás? A nejen na našem území, ale také na Slovensku a v mnoha dalších zemích. Tak na to je odpověď jasná. Celé Česko i Slovensko totiž nyní žije hledáním talentů.

A proto není řeč o ničem jiném, než o show Československo má talent, která i v roce 2011 má co nabídnout. Tolik talentů, kteří se sjeli soutěžit ze všech možných oborů o šanci dostat se do Las Vegas, to se jen tak nevidí. Ale aby celá show mohla být dokonalá, potřebuje i skvělé moderátory. A ty bezesporu má.

Už druhým rokem totiž televize Prima vsadila na moderátorské duo Martin Prachař a za slovenskou stranu Martin Pyco Rauch. Zatímco druhý jmenovaný má s moderováním už řadu zkušeností, pro Prachaře byla štace v první řadě talentu vůbec první. Zpěvák skupiny Nightwork se jí ale zhostil dokonale a proto se tvůrci pořadu rozhodli nechat tuto skvělou dvojici pohromadě.

Československo má talent je opravdu velká show. A velká show s velkými moderátory, kteří se dokonale doplňují, vytváří skvělou dvojici, vytváří legraci, zábavu a velkou show. I to jsou moderátoři Martin Prahcař a Martin Pyco Rauch.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *