Patrik Vrbovský – Rytmus z Česko Slovenské Superstar

Ještě před několika měsíci by jméno Patrik Vrbovský možná moc lidí neznalo. Někteří jej možná neznají ani dnes. Ale když se řekne Rytmus, všichni už mají jasno, s kým mají tu čest. Rytmus, to je totiž král.

Slovenský rapper se nedá přehlédnout. Na slovenské hudební scéně, a vlastně ani na české, dlouho nebyl nikdo tak výrazný, jako Patrik Vrbovský – Rytmus životopis. Rodák z Piešťan je hvězdou všude tam, kam přijde, netají se ani tím, že má rád peníze a slávu, sám o sobě říká, že je dobrý. Za svým úspěchem jde ale tvrdě vstříc.

Letos se stal Patrik Vrbovský – Rytmus životopis také porotcem Československé Superstar. Hodně lidí jeho nominace překvapila, stejně tak Rytmus některé zpěváky a zpěvačky překvapuje svým hodnocením. Rapper ale vždy řekne to, co cítí a vidí, rozhodně se za nic neschovává.

Patrik Vrbovský – Rytmus životopis se narodil třetího ledna roku 1977. Na začátku vystupoval pod jménem Pat3k Metamorfolord, poté se stal nejznámějším členem slovenské skupiny Kontrafakt, je přeborníkem v beatboxu a v roce 1994 vyhrál freestylovou soutěž Bitka slov. V současnosti vlastní své nahrávací studio, trhá řadu rekordů a jeho singly jsou nejhranější vůbec.