Porota – Lucie Bílá, Jaroslav Slávik a Martin Dejdar

Česká republika leží sice v srdci Evropy, jinak se ale jedná poměrně o maličkou zemi. A co takové Slovensko, to je ještě menší. To ale nemění nic na tom, že se v těchto zemích rodí výjimeční lidé s výjimečným talentem. A někteří z nich se toho rozhodli využít.

Aby ale ty největší talenty byly objeveny a aby o nich svět věděl, musí je někdo odhalit. Někdo, kdo by je mohl poslat až do slavného Las Vegas, kde budou mít možnost předvést to, co v nich vězí, tedy to, v čem jsou výteční. Prostě jejich talent, který se rozhodnou předvést i v soutěži Československo má talent 2011.

Od toho, aby hledali talenty, jsou tady porotci soutěže, kteří v roce 2011 sedí v silné sestavě – Jaroslav Slávik, Lucie Bílá a Martin Dejdar. Oblíbený český moderátor, herec, představil Ozzáka nahradil v porotcovské židli Jana Krause, slovenský porotce Jaro Slávik i mnohonásobná česká Zlatá slavice Lucie Bílá v porotě zůstali.

Ideální složení poroty soutěže ještě více přidává na její oblíbenosti a kvalitě. Porota hodnotí jednotlivé výkony a rozhoduje o tom, kdo jde dále a kdo na pódiu končí. Často však musí použít nepříjemné bzučáky. Pomůže ale k tomu, aby v Československu vyrostl další talent, který se podívá až do Las Vegas.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *