Rytmus napadl soutěžícího v ČeskoSlovenské Superstar

Patrik Vrbovský. Kdysi by vám toto jméno asi moc neřeklo. Někteří ještě asi ani nyní nevědí, o koho se jedná. Když ale padne jméno Rytmus, jak si tento slovenský rapper říká, všichni už mají jasno, s kým mají tu čest.

Své poznal i jeden ze soutěžících Superstar. Rytmus jej totiž napadl. Ne, nebojte se, celé je to nesmysl. I když se o Rytmusovi napsalo už ledacos, určitě není jedním z těch, co by si na někoho vyskakoval a někoho napadal. Jeho názory jsou sice jasné a pro slovo si nejde daleko, ale ví, co si může dovolit.

Rytmus napadl soutěžícího v superstar video. Tato zpráva obletěla facebook. Ale jak už to bývá, ne všechno je pravda. Někdo se asi rozhodl, že se zviditelní na účet Rytmuse a na facebooku vytvořil tuto skupinu. Stačilo dát „líbí se mi.“

A zaručené video o tom, jak rytmus napadl soutěžícího v superstar video, se vám mělo zobrazit. Výsledek? Pochopitelně žádný, jen další marný a falešný útok na Rytmuse. A tak si slovenský rapper dále může v soutěží Československá Superstar 2011 hodnotit výkony jednotlivých soutěžících.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *