www.superstar.cz – www.československá superstar.cz

Ti nejlepší čeští a slovenští zpěváci a zpěvačky bojují o to, aby si splnili svůj sen. Chtějí se stát těmi nejlepšími, být Superstar. Sledujte populární pěveckou soutěž na www.superstar.cz – www.československá superstar.cz

Z castingů v Praze, Brně, Bratislavě a Košicích vzešli ti nejlepší zpěváci a zpěvačky, kteří spolu soutěží o korunku krále Superstar. Cesta je čeká dlouhá, na konci se ale jeden stane absolutním králem. Přesvědčte se na www.superstar.cz – www.československá superstar.cz.

Z čísla se každý změní ve jméno. Ve jméno, které může, ale také nemusí vtrhnout do světa showbyznysu. Právě tuto kariéru může www.superstar.cz – www.československá superstar.cz nastartovat. Stačí jediné, stát se Superstar. Nebo aspoň pořádně zaujmout.

Porotci Palo Habera, Rytmus, Helena Zeťová a Gábina Osvaldová hodnotí naše soutěžící v www.superstar.cz – www.československá superstar.cz a z velkého počtu uchazečů vybrali ty nejlepší. Zbytek je na divácích. Oni si urči, kdo se stane druhou Československou Superstar.